Doatacje ue

Slogan firmowy

Wędzenie i przetwórstwo ryb

Przetwórstwo rybne

Przetwórstwo Rybne Laguna Łebcz

Ryby świeże

Ryby świeże

Wysokiej jakości świeże ryby bałtyckie oraz importowane. W naszej ofercie znajduje się ponad 50 różnych produktów, m.in. makrela, dorsz, śledź atlantycki, łosoś, pstrąg.

Ryby wędzone

Ryby wędzone

Wędzimy bez konserwantów. W naszej ofercie znajduje się ponad 50 różnych produktów, m.in. makrela, dorsz, śledź atlantycki, łosoś, pstrąg.

Dania gotowe

Dania gotowe

Bogata oferta wyrobów garmażeryjnych produkowanych na podstawie tradycyjnych receptur, m. in. sałatki i pasty rybne, koreczki śledziowe, ryby w zalewach.

Specjalizujemy się w produkcji przetworów rybnych, ryb wędzonych, solonych, marynowanych, a także świeżych i mrożonych. Aktualnie w naszej ofercie znajduje się ponad 250 produktów, w tym: ponad 40 świeżych, ponad 50 wędzonych, ponad 80 marynowanych i ponad 80 mrożonych.

Ryby świeże

Nasza aktualna oferta świeżych ryb.

Zobacz więcej

Ryby wędzone

Nasza aktualna oferta ryb wędzonych.

Zobacz więcej
Specjalizujemy się w produkcji przetworów rybnych, ryb wędzonych oraz wyrobów garmażeryjnych 1 Specjalizujemy się w produkcji przetworów rybnych, ryb wędzonych oraz wyrobów garmażeryjnych 2

Specjalizujemy się w produkcji przetworów rybnych, ryb wędzonych oraz wyrobów garmażeryjnych

Aktualnie w naszej ofercie znajduje się ponad 250 produktów, w tym: ponad 40 świeżych, ponad 50 wędzonych, ponad 80 marynowanych i ponad 80 mrożonych. Najpopularniejsze produkty to: makrela i dorsz (świeże, mrożone oraz wędzone), śledź atlantycki – zarówno świeży, mrożony, wędzony, jak i marynowany w occie i solance (matias). Oferujemy też pstrąga świeżego i wędzonego (tylko od polskich dostawców) oraz świeżego i wędzonego na ciepło lub zimno łososia (import z Norwegii raz w tygodniu). Korzystamy z usług sprawdzonych dostawców, z którymi współpracujemy od lat. Ponadto oferujemy rozmaite sałatki rybne, pasty rybne, koreczki śledziowe, ryby w zalewach i inne wyroby garmażeryjne. 

PRZETWÓRSTWO RYBNE LAGUNA – GALERIA NASZYCH PRODUKTÓW


Przetwórstwo rybne Laguna - nasze produkty

Sprawdź aktualne portfolio
Mapa dojazdowa

Sprawdź jak do nas dojechać

Wędzarnia LAGUNA S.J. znajduje się w Łebczu, koło Władysławowa. Na mapie znajdziesz szczegółową trasę dojazdu. Sprawdź jak dojechać do naszej firmy.

Sprawdź dojazd na mapie

Skontaktuj się z nami

„LAGUNA” S.J.

Dane firmowe

ul. Pucka 50
84-103 Łebcz
NIP: 587-14-87-195

Dane kontaktowe

telefon/FAX: 58 673-83-14
kom.: 663-999-120
info@wedzarnia-laguna.pl

Dane kontaktowe

Naszym Klientom oferujemy ryby świeże, ryby wędzone, ryby solone i marynowane oraz wyroby garmażeryjne.

Formularz kontaktowy